Brand: Pawłowscy
SKU Produktu: D-M-PW

Doniczka Marcel Pawłowscy

Pawłowscy
Tylko %1 pozostał

Doniczka Marcel Pawłowscy to estetyczna doniczka przeznaczonego do uprawy roślin wewnątrz pomieszczeń.

Dostępne kolory: biały, czarny, ekri

Dostępne rozmiary: 130 mm, 160 mm

Cena widoczna po zalogowaniu Dodaj produkt do listy życzeńDodaj produkt do listy życzeń

Doniczka Marcel Pawłowscy

 

Wykonana z wytrzymałego tworzywa o grubości ścianki wynoszącej 5 mm, doniczka prezentuje się w eleganckich kolorach, nadając subtelny, błyszczący wygląd. Wyjątkowy kształt doniczki to prawdziwa ozdoba, łącząca w sobie okrągły spód z kwadratowym górnym obrzeżem, który ma zaokrąglone narożniki. Doniczka nie posiada otworów odpływowych. W dnie doniczki znajdują się przetłoczenia pod dwa otwory odpływowe. Doniczki Marcel pasują do Podstawek Marcel, które są dostępne do nabycia oddzielnie.

Doniczka Marcel Pawłowscy3

Szczególną cechą tej doniczki jest lekko podniesione dno w części centralnej, co zapewnia przestrzeń pomiędzy dnem a podstawką, umożliwiając skuteczniejsze odprowadzanie nadmiaru wody i lepszą wentylację korzeni roślin. Dzięki temu rośliny będą miały optymalne warunki do zdrowego wzrostu i rozwoju.

Doniczka Marcel Pawłowscy4

Przedsiębiorstwo Pawłowscy działające od 1986 roku specjalizuje się w szerokim zakresie artykułów z tworzyw sztucznych. W ofercie znajdują się m.in. plastikowe doniczki, podstawki pod doniczki, skrzynki balkonowe, płotki ogrodowe, doniczki ścienne, modele wiszące, a także innowacyjne osłonki muszelki i osłonki karo. Firma posiada unikalne wzory swoich wyrobów, zarejestrowane w Urzędzie Patentowym RP, oraz oferuje różnorodność kolorystyczną w produkcji. Ponadto, eksportuje swoje produkty do wielu krajów Europy.

Specyfikacje
SKUD-M-PW
ProducentPawłowscy
Napisz do nas
Doniczka Marcel Pawłowscy
Cena widoczna po zalogowaniu